سه شنبه, ۰۶ فروردین ۱۳۹۸

میزان تولید ماهیان سردآبی در استان مرکزی یک‌هزار و ۹۰۲ تن بوده است

میزان تولید ماهیان سردآبی در استان مرکزی یک‌هزار و ۹۰۲ تن بوده است

میزان تولید ماهیان سردآبی در استان مرکزی یک‌هزار و ۹۰۲ تن بوده است

رئیس جهاد کشاورزی زرندیه گفت: تولید ماهیان سردآبی ماهی قزآلا در استان یک‌هزار و ۹۰۲ تن بوده و این درحالی است که به سبب بالا بودن دمای هوا، تولید سردابی در شهرستان زرندیه صفر است.

احمد قره‌بیگلو، رئیس جهاد کشاورزی زرندیه با اشاره به میزان تولید آبزیان در زرندیه اظهار داشت: در شهرستان زرندیه ۱۵ استخر تولید آبزیان وجود دارد که به سبب مشکلات موجود حدود ۵ استخر غیرفعال است که این مسئله سبب شده روند تولید آبزیان روبه کاهش گذاشته است.

وی افزود: به منظور افزایش تولید آبزیان در شهرستان اقدام به ایجاد استخرهای چند منظوره شده که این اقدام در افزایش میزان تولید موثر است و در کنار به کار گرفتن روش‌های نوین در حوزه آبزیان، حمایت بسیج سازندگی موثر است.

رئیس جهاد کشاورزی زرندیه با اشاره به جایگاه این شهرستان در تولید آبزیان گفت: سهم شهرستان زرندیه در تولید آبزیان در استان ۸ درصد و در رتبه ۱۱ استان قرار دارد.

قره بیگلو بیان کرد: تولید ماهیان سردآبی “ماهی قزآلا” در استان یک‌هزار و ۹۰۲ تن بوده و این درحالی است که به سبب بالا بودن دمای هوا، تولید سردابی در شهرستان زرندیه صفر است و میزان تولیدی که در این شهرستان داشتیم تنها مختص به تولید گرم آبی و میزان تولید ماهیان گرم آبی در استان ۲۱۵۷ تن است..

وی عنوان کرد: به سبب بالا بودن دمای هوا، شرایط برای پرورش آبزیان مناسب نیست و تنها منطقه زرندیه برای پرورش ماهی سردابی شهر خراقان است وشهرستان ساوه به سبب موقعیت آب و هوایی استعداد خوبی برای پرورش آبزیان دارد.

رئیس جهاد کشاورزی زرندیه اضافه کرد: امسال ۳ هزار قطعه ماهی زینتی در شهرستان زرندیه تولید شد.

 

مدیر سایت

حجّت فرهادی سرپرستی کلیه مطبوعات کثیرالانتشار شهرستان زرندیه صاحب امتیاز و مدیر مسئول کانون آگهی و تبلیغات آدینه موسس اولین مرکز طراحی و مجتمع چاپ دیجیتال آدینه طراح،صفحه آرا و... ۰۹۳۹۴۵۵۲۵۲۵ ۰۸۶۴۵۲۲۰۱۲۹

More Posts

نوشته شده توسط مدیر سایت در دوشنبه, ۰۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۳ ب.ظ

دیدگاه

افزودن شکلک (شکلک مورد نظر را کلیک کنید)

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette