جمعه, ۳۰ فروردین ۱۳۹۸

رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه؛ دکتر کوهپایه زاده عنوان کرد

رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه؛ دکتر کوهپایه زاده عنوان کرد:

رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه؛ دکتر کوهپایه زاده عنوان کرد:

در ارائه خدمت به مردم در امر درمان مسائل مالی نباید مطرح باشد.

دکتر کوهپایه زاده با بیان مطلب بالا، افزود: در حوزه درمان نباید هیچ گونه کوتاهی و قصوری از سمت پزشکان وجود داشته باشد.

رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه گفت: تیم پزشکی در هر صورت در مقابل مراجعه کنندگان مسئول می باشند و در هر شرایطی نباید از ارائه خدمات مطلوب پزشکی به بیماران کوتاهی کنند.

وی همچنین افزود: تکریم ارباب رجوع یک امر کاملا متقابل است و باید به عنوان یک فرهنگ در جامعه نهادینه شود و برخورد انسانی با پرسنل بیمارستان صورت گیرد.

وی با اشاره به اینکه زرندیه دارای بیشترین مشکلات در حوزه درمان بود و از حیث تجهیزات و خدمات درمانی در سطح بسیار پایینی قرار داشت افزود:  در طرح تحول سلامت شاهد پیشرفت حوزه های درمانی ساوه و زرندیه به صورت کاملا محسوس بوده ایم و توانسته ایم آن را به حد نرمال برسانیم.

رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه با اشاره به اینکه بیمارستان ۳۲ تختخوابی امام رضا(ع) یک معضل منطقه ای و کشوری است ادامه داد: بیمارستان امام رضا (ع) امکان دارد که به عنوان پک تخصصی منطقه سوانح سوختگی و روانشناسی و… به کار گرفته شود و زرندیه از حیث این خلاء با جذب نیرو و تغییر کاربری مرتفع شود.

وی همچنین در خصوص درمانگاه های احداثی توسط خیرین در مناطق روستایی گفت: خیرین محترم اگر با مشورت با کادر پزشکی در خصوص عملکرد خود وارد عمل شوند قطعا به نتیجه های بهتری در کمک به طرح تحول سلامت خواهند رسید.

دکتر کوهپایه زاده در پایان خاطر نشان کرد: امیدواریم تا پایان طرح تحول سلامت شاهد تحولات مثبت بیشتری باشیم و ساوه و زرندیه به خودکفایی های رسیده باشند.

مدیر سایت

حجّت فرهادی سرپرستی کلیه مطبوعات کثیرالانتشار شهرستان زرندیه صاحب امتیاز و مدیر مسئول کانون آگهی و تبلیغات آدینه موسس اولین مرکز طراحی و مجتمع چاپ دیجیتال آدینه طراح،صفحه آرا و... ۰۹۳۹۴۵۵۲۵۲۵ ۰۸۶۴۵۲۲۰۱۲۹

More Posts

نوشته شده توسط مدیر سایت در سه شنبه, ۲۲ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۳:۲۰ ب.ظ

دیدگاه

افزودن شکلک (شکلک مورد نظر را کلیک کنید)

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette