سه شنبه, ۰۶ فروردین ۱۳۹۸

توهین مهندس امریکایی به پرچم های عزاداری حسین(ع) در حالی که گفته می شود امکان لغو قرار داد این شرکت وجود دارد، نخست وزیر عراق دستور داد و...

توهین مهندس امریکایی به پرچم های عزاداری حسین(ع)

توهین مهندس امریکایی به پرچم های عزاداری حسین(ع)

در حالی که گفته می شود امکان لغو قرار داد این شرکت وجود دارد، نخست وزیر عراق دستور داد این مهندس هتاک امریکایی از عراق اخراج شود.

یکی از مهندسان امریکایی شرکت بیکر هیوز(Baker Hughes) که مسئولیت پشتیبانی فنی چاه های ملی نفت جنوب عراق و چاه های بصره را بر عهده دارد؛ اقدام به پاره کردن پلاکارد ها وپرچم های حسینی نمود که این اقدام موهن، اعتراض مردم شیعه بصره و مناطق دیگر عراق را در پی داشت.

در حالی که گفته می شود امکان لغو قرار داد این شرکت وجود دارد، نخست وزیر عراق دستور داد این  مهندس هتاک امریکایی از عراق اخراج شود.
دفتر نخست وزیر عراق با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که “نوری مالکی” نخست وزیر عراق، از شهروندان خواسته است متعرض شرکت خدمات نفتی که مهندس مزبور در آن کار می کرد، نشوند. مالکی همچنین از شهروندان عراقی خواسته است به افرادی که در کمین نشسته اند تا به صنعت نفت عراق آسیب بزنند، فرصت سوء استفاده را ندهند.

گفتنی است با توجه به اینکه مردم خشمگین بصره شرکت بیکر هیوز را به در اعتراض به پاره کردن  پرچم عزاداری ابا عبدالله الحسین علیه السلام محاصره کرده اند، مالکی به سرویس های امنیتی عراق نیز دستور داده از تاسیسات شرکت نفتی مزبور محافظت کنند و افرادی را که بخواهند تاسیسات نفتی را تخریب کنند تحت تعقیب قرار دهند.

مدیر سایت

حجّت فرهادی سرپرستی کلیه مطبوعات کثیرالانتشار شهرستان زرندیه صاحب امتیاز و مدیر مسئول کانون آگهی و تبلیغات آدینه موسس اولین مرکز طراحی و مجتمع چاپ دیجیتال آدینه طراح،صفحه آرا و... ۰۹۳۹۴۵۵۲۵۲۵ ۰۸۶۴۵۲۲۰۱۲۹

More Posts

نوشته شده توسط مدیر سایت در چهارشنبه, ۲۲ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۷:۲۹ ب.ظ

دیدگاه

افزودن شکلک (شکلک مورد نظر را کلیک کنید)

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette