سه شنبه, ۰۶ فروردین ۱۳۹۸

بازدید استاندار مرکزی از نیروگاه رودشور زرندیه

بازدید استاندار مرکزی از نیروگاه رودشور زرندیه

استاندار مرکزی به همراه تعدادی از مدیران استان عصر جمعه از نیروگاه رودشور شهرستان زرندیه بازدید کرد.

 

محمود زمانی قمی در این دیدار ضمن بررسی وضعیت کنونی نیروگاه از نزدیک با بخش های مختلف این نیروگاه آشنا شد.
استاندار مرکزی سپس در نشستی با حضور نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی، فرماندار زرندیه، مدیران استان مرکزی و مدیر نیروگاه رودشور، به بحث و تبادل نظر در خصوص بهره برداری از مرحله دوم و سوم این طرح اقتصادی پرداخت.
مدیرنیروگاه رودشور زرندیه گفت: این نیروگاه در صورت دست یابی به طرفیت نامی (دو هزار و۳۵۰ مگاوات) به عنوان بزرگترین نیروگاه سیکل ترکیبی اف کلاس ایران مطرح می شود.
سروش سالم افزود: در صورت تحصیص ۳۰ هکتار زمین از سوی منابع طبیعی، توسعه مرحله دوم و سوم این نیروگاه در دستور کار قرار می گیرد.
وی ادامه داد: هم اینک ظرفیت تولید انرژی این نیروگاه ۷۹۲ مگاوات است که درمرحله نخست تامین بخشی از برق مورد نیاز استان های مرکزی و تهران را فراهم می کند.
سالم تصریح کرد: هم اینک زیرساخت های مورد نیاز توسعه مرحله دوم و سوم نیروگاه رودشور آماده است و در صورت تخصیص تجهیزات کار عملیات اجرایی در آن آغاز می شود.
مدیر نیروگاه رودشور زرندیه بیان کرد:مرحله دوم و سوم توسعه نیروگاه رودشور زرندیه از نیمه دوم سال جاری آغاز می شود و در صورت تامین به موقع اعتبارات و تجهیزات در سال ۹۷ آماده بهره برداری است.
نیروگاه رودشور با ظرفیت تولید دو هزار و ۱۶۲ مگاوات در۴۴ کیلومتری آزادراه تهران- ساوه در شهرستان زرندیه واقع شده است.
مرحله اول نیروگاه با ظـرفیت نامی ۷۹۲ مگاوات ومرحله دوم و سوم این نیروگاه ظرفیتی معادل ۵۴۸ و ۸۲۲ مگاوات خواهند داشت.

مدیر سایت

حجّت فرهادی سرپرستی کلیه مطبوعات کثیرالانتشار شهرستان زرندیه صاحب امتیاز و مدیر مسئول کانون آگهی و تبلیغات آدینه موسس اولین مرکز طراحی و مجتمع چاپ دیجیتال آدینه طراح،صفحه آرا و... ۰۹۳۹۴۵۵۲۵۲۵ ۰۸۶۴۵۲۲۰۱۲۹

More Posts

نوشته شده توسط مدیر سایت در شنبه, ۲۲ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۹ ق.ظ

دیدگاه

افزودن شکلک (شکلک مورد نظر را کلیک کنید)

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette