جمعه, ۳۰ فروردین ۱۳۹۸

افزایش ۷۰ درصدی تلفات حوادث کار در استان مرکزی

افزایش ۷۰ درصدی تلفات حوادث کار در استان مرکزی

افزایش ۷۰ درصدی تلفات حوادث کار در استان مرکزی

مدیرکل پزشکی قانونی استان مرکزی گفت: در سال ۹۳ بالغ بر ۵۰ نفر دراستان مرکزی بر اثر حوادث کار جان خود را از دست داده که این میزان نسبت به سال پیش از آن، ۷۲.۴ درصد افزایش را نشان می دهد. ‎

سید جلیل منبتی با اشاره به جان باختگان حوادث کار در سال ۹۲ اظهار داشت: در مدت سال ۹۲ در استان مرکزی تعداد افرادی که در اثر حوادث و سوانح کار جان خود را از دست داده اند ۲۹ نفر است.
وی افزود: آمار کشته شدگان ناشی از سوختگی در استان نیز در سال گذشته با افزایش روبه‌رو بوده به طوری که از ۳ نفر مرد در سال ۹۲ به ۸ نفر شامل ۷ مرد و یک زن در سال ۹۳ رسیده است.
مدیرکل پزشکی قانونی استان مرکزی تصریح کرد: در سال گذشته ۴۱ هزار و ۳۳ نفر مصدوم برای انجام معاینات سرپایی به این مرکز مراجعه داشته که شامل ۱۲ هزار و ۷۱۵ زن و ۲۸ هزار و ۳۱۸ مرد است.
منبتی با اشاره به آمار مراجعات مصدومان با پزشکی قانونی استان مرکزی در سال ۹۲ گفت: مذکور در سال ۹۲ تعداد ۴۰ هزار و ۶۹۲ نفر، شامل ۱۳ هزار و ۱۹۱ زن و ۲۷ هزار و ۵۰۱ مرد بوده است که اندکی افزایش را در معاینات سر پایی سال ۹۳ نشان دهد.
وی افزود: در سال گذشته ۵۰ نفر در استان مرکزی بر اثر حوادث ناشی از کار جان خود را از دست داده که این میزان نسبت به سال پیش از آن، ۷۲٫۴ درصد افزایش را نشان می دهد.
مدیرکل پزشکی قانونی استان مرکزی تصریح کرد: یکی از وظایف این نهاد معاینات مصدومان نزاع است که در سال گذشته، ۱۱ هزار و ۲۲۲ نفر به دلیل صدمات ناشی از نزاع به مراکز پزشکی قانونی استان مراجعه داشته که شامل ۳ هزار و ۴۹۶ زن و ۷ هزار و ۷۲۶ مرد است.
منبتی با اشاره به آمار معاینات نزاع در سال ۹۲ گفت: در سال ۹۲ بالغ بر ۱۱ هزار و ۱۶۱ نفر، شامل ۳ هزار و ۵۳۸ زن و ۷ هزار و ۶۲۳ مرد بوده به مراکز پزشکی قانونی استان مراجعه داشته که مقایسه آمار ۲ سال گذشته نشان از افزایش معاینات مربوط به نزاع در سال ۹۳ دارد.
وی افزود: بیشترین پرونده‌های ارجاعی به مراکز پزشکی قانونی استان مرکزی با موضوع نزاع است، پزشکی قانونی استان مرکزی ۷ شعبه در سطح استان در شهرستان‎های اراک، تفرش، ساوه، شازند، خمین، دلیجان، محلات، زرندیه دارد.

مدیر سایت

حجّت فرهادی سرپرستی کلیه مطبوعات کثیرالانتشار شهرستان زرندیه صاحب امتیاز و مدیر مسئول کانون آگهی و تبلیغات آدینه موسس اولین مرکز طراحی و مجتمع چاپ دیجیتال آدینه طراح،صفحه آرا و... ۰۹۳۹۴۵۵۲۵۲۵ ۰۸۶۴۵۲۲۰۱۲۹

More Posts

نوشته شده توسط مدیر سایت در یکشنبه, ۱۷ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱:۲۵ ب.ظ

دیدگاه

افزودن شکلک (شکلک مورد نظر را کلیک کنید)

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette